-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Запасні частини до спеціалізованої техніки CITY RANGER 3070 за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-004439-a
Завершена
2 031 083.78
UAH без ПДВ
Номер:
ff7ec3dafa8046a6b78cb490668e8f81
Внутрішній номер закупівлі:
29972903
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-004439-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Гладкий +380487882089 kpmd.trading@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 031 083.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 12:25 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 12:25 - 11.08.2026 00:00
Аукціон:
з 11.08.2026 13:31
Період кваліфікації:
11.08.2026 00:00 - 12.08.2026 13:21
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 031 083.78 Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Запасні частини до спеціалізованої техніки CITY RANGER 3070 за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»