-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Запасні частини до спеціалізованої техніки CITY RANGER 3070 за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»
Оголошено тендер
2 437 300.54
UAH
Номер:
837ada3a0bf14528bdbf5848d4c61a20
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-005740-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 437 300.54 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Запасні частини до спеціалізованої техніки CITY RANGER 3070 за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.08.2026 12:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Запасні частини до спеціалізованої техніки CITY RANGER 3070 (різні)
Кількість
231 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти територіальної громади та/або кошти від господарської діяльності підприємства
Сума2 437 300.54 UAH