-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вантажний електричний трицикл, код ДК 021:2015: 34420000-7 — Моторолери та моторизовані велосипеди
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-004245-a
Торги не відбулися
165 385.00
UAH без ПДВ
Номер:
b77e1642056841b799a4eb5afb863717
Внутрішній номер закупівлі:
29972705
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-004245-a
Замовник:
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19137730
-
Адреса:
02096, Україна, Київська область, Київ, вулиця Юрія Литвинського, б.28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Півнева Наталя Павлівна 380445663610 partizanskaislava@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34420000-7 Моторолери та моторизовані велосипедиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 385.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 12:17 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 12:17 - 11.08.2026 00:00
Аукціон:
з 11.08.2026 12:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 385.00 Вантажний електричний трицикл, код ДК 021:2015: 34420000-7 — Моторолери та моторизовані велосипеди