-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажний електричний трицикл, код ДК 021:2015: 34420000-7 — Моторолери та моторизовані велосипеди
Оголошено тендер
198 462.00
UAH
Номер:
a3a1510f45644e9cb4db0de331a6af9e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-002536-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19137730
-
Адреса:
02096, Україна, Київська область, Київ, вулиця Юрія Литвинського, б.28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19137730
-
Адреса:
02096, Україна, Київська область, Київ, вулиця Юрія Литвинського, б.28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
198 462.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вантажний електричний трицикл, код ДК 021:2015: 34420000-7 — Моторолери та моторизовані велосипеди
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34420000-7 Моторолери та моторизовані велосипеди
Дата опублікування:
03.08.2026 10:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вантажний електричний трицикл
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума198 462.00 UAH