• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів. Транспортні послуги з підвезення питної води.

Торги не відбулися

389 225.00 UAH без ПДВ
Номер: 742f622bf9b14c798d1a1a0a3e27a0f2
Внутрішній номер закупівлі: 29972442
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-003987-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Водоканал"
Контактна особа: Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 389 225.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.08.2026 12:02 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2026 12:02 - 11.08.2026 00:00
Аукціон: з 11.08.2026 11:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴389 225.00 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів Транспортні послуги з підвезення питної води.