-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів. Транспортні послуги з підвезення питної води.
Оголошено тендер
467 070.00
UAH
Номер:
3c29a9009f7e4e4b9e653d0309eaeacf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-005168-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
467 070.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів.
Транспортні послуги з підвезення питної води.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування:
03.08.2026 11:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума467 070.00 UAH