• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання

Торги не відбулися

140 505.00 UAH без ПДВ
Номер: d0249af03c214a10a3219ecf3cc9feee
Внутрішній номер закупівлі: 29966863
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-008899-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Гондарук Леся 380938197133 011220nefro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 140 505.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 17:48 - 07.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 17:48 - 10.08.2026 12:00
Аукціон: з 11.08.2026 11:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴140 505.00 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання