• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання

Оголошено тендер

168 606.00 UAH
Номер: 9f84d784aaa0407d98008ebbb5259a71
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-010313-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 168 606.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Дата опублікування: 31.07.2026 17:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2308000 - Національна служба здоров’я України
Сума168 606.00 UAH