• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Сім’ї Глодан, 39 в кількості 2 (дві) одиниці

Завершена

5 207 507.40 UAH без ПДВ
Номер: 6b1b5076748245868d0e9c48436f733e
Внутрішній номер закупівлі: 29966799
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-008835-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Митникова +380949464740 34674154m@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 5 207 507.40 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 17:33 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 17:33 - 15.08.2026 00:00
Аукціон: з 17.08.2026 11:40
Період кваліфікації: 15.08.2026 00:00 - 19.08.2026 17:01
Період завантаження договору: 25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 207 507.40 Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Сім’ї Глодан, 39 в кількості 2 (дві) одиниці