-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Сім’ї Глодан, 39 в кількості 2 (дві) одиниці
Оголошено тендер
5 207 507.40
UAH
Номер:
df84a4d52547463490b4116f8c783b66
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-010158-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674154
-
Адреса:
65022, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Косовська будинок 2-Д
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674154
-
Адреса:
65022, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Косовська будинок 2-Д
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
5 207 507.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Сім’ї Глодан, 39 в кількості 2 (дві) одиниці
Примітки:
Категорія замовника - передбачена п.1 ч.4 ст.2 Закону. Закупівля за потребою, відповідно пункту 197.15 статті 197 Податкового кодексу України. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги з урахуванням особливостей). Закупівля передбачає виконання робіт протягом 2026 -.2027 років
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування:
31.07.2026 17:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Сім’ї Глодан, 39 в кількості 2 (дві) одиниці
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6081 - Будівництво житла для окремих категорій населення відповідно до законодавства
Адміністративно-територіальна класифікаціяХаджибейський
Сума5 207 507.40 UAH