-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори (Спеціалізоване обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-008723-a
Cпеціалізоване обладнання
Торги не відбулися
2 686 480.00
UAH без ПДВ
Номер:
749ed334eb53453da76608e61c3484e0
Внутрішній номер закупівлі:
29966688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-008723-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 686 480.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 17:12 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 17:12 - 08.08.2026 00:00
Аукціон:
з 10.08.2026 14:40
Період кваліфікації:
08.08.2026 00:00 - 13.08.2026 15:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 686 480.00 Cпеціалізоване обладнання