• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори (Спеціалізоване обладнання)

Оголошено тендер

3 223 776.00 UAH
Номер: 16ed25d543574811a30d2cb1894291d1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-009330-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції у місті Києві
Замовник: Головне управління Національної поліції у місті Києві
Очікувана вартість: 3 223 776.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори (Спеціалізоване обладнання)
Примітки: Спеціалізоване обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.07.2026 15:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Спеціалізоване обладнання
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 3 штука
Період постачання до 20.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума3 223 776.00 UAH