-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Влаштування системи централізованого теплопостачання багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 116 (Нове будівництво) Коригування
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-008545-a
Категорія замовника - орган місцевого самоврядування. Закупівля здійснюється в межах реалізації проекту «Будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою м.Тернопіль, вул. Микулинецька 116» в рамках грантової програми дій від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) «Житло для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та відновлення звільнених міст України / Housing for internally displaced persons (IDPs) and rehabilitation of liberated cities in Ukraine». Код за Єдиним закупівельним словником: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи,45331100-7 Встановлення систем центрального опалення.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
15 045 968.00
UAH без ПДВ
Номер:
8a210c12934241ecbe949b16f2943e3a
Внутрішній номер закупівлі:
29966515
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-008545-a
Замовник:
Тернопільська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
34334305
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Листопадова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Волошин Наталя 380674473114 zakupivli_tmr1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
15 045 968.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 17:00 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 17:00 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
24.08.2026 15:37 - 24.08.2026 16:00
Період кваліфікації:
24.08.2026 16:00 - 01.09.2026 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 045 968.00 Влаштування системи централізованого теплопостачання багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 116 (Нове будівництво) Коригування