-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування системи централізованого теплопостачання багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 116 (Нове будівництво) Коригування
Оголошено тендер
18 055 161.60
UAH
Номер:
caacae6448b748d1848d1f449d552df8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-009933-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тернопільська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
34334305
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Листопадова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Тернопільська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
34334305
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Листопадова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
18 055 161.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Влаштування системи централізованого теплопостачання багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 116 (Нове будівництво) Коригування
Примітки:
Категорія замовника - орган місцевого самоврядування.
Закупівля здійснюється в межах реалізації проекту «Будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою м.Тернопіль, вул. Микулинецька 116» в рамках грантової програми дій від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) «Житло для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та відновлення звільнених міст України / Housing for internally displaced persons (IDPs) and rehabilitation of liberated cities in Ukraine».
Код за Єдиним закупівельним словником: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи,45331100-7 Встановлення систем центрального опалення.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
31.07.2026 16:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету Тернопільської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7330 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в інших секторах економічної діяльності
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума18 055 161.60 UAH