-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01)
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-008223-a
Торги не відбулися
43 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
fd6cd0e9c46d48a9a7d95f81efe51dfe
Внутрішній номер закупівлі:
29966195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-008223-a
Замовник:
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010787
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м.Київ, бульв.Тараса Шевченка, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сулима +380442348177 olga19021980@ukr.net http://nmuofficial.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
43 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 16:13 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 16:13 - 08.08.2026 00:00
Аукціон:
з 10.08.2026 13:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴43 000.00 Лот 1: ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01)