• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01)

Оголошено тендер

51 600.00 UAH
Номер: aa6d3b9ef7104075a5b623b1d19a9f98
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-009452-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Замовник: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Очікувана вартість: 51 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 31.07.2026 16:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Кисень медичний рідкий
Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Кількість 1680 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301110 - Спеціалізована медична допомога
Сума51 600.00 UAH