-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Котельні установки
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-008217-a
Завершена
361 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6142b24f3b7a4379bea7cb1eff061527
Внутрішній номер закупівлі:
29966188
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-008217-a
Замовник:
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346058
-
Адреса:
76009, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Б.Хмельницького,59а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Капущак Леся Ігорівна +380342720785 tender2015@tke.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42160000-8 Котельні установкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
361 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 16:15 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 16:15 - 11.08.2026 00:00
Аукціон:
з 11.08.2026 14:10
Період кваліфікації:
11.08.2026 00:00 - 14.08.2026 11:35
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴361 000.00 Котельні установки