-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Котельні установки
Оголошено тендер
433 200.00
UAH
Номер:
a60bc417a4b044f58a4487a95368433b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-009444-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346058
-
Адреса:
76009, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Б.Хмельницького,59а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346058
-
Адреса:
76009, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Б.Хмельницького,59а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
433 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Котельні установки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42160000-8 Котельні установки
Дата опублікування:
31.07.2026 16:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Щит диспетчеризації в складі з пристроєм збору і передачі інформації, інтерфейсними модулями, модулями комунікації і блоками живлення.
Кількість
9 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пульт управління котлом «ПКК-75м»
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума433 200.00 UAH