-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-007873-a
Закупівля проводиться відовідно до технічної специфікації
Торги не відбулися
625 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d7684c37f0be42f7b68f634959a5bc08
Внутрішній номер закупівлі:
29965844
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-007873-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682313
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, Лозова, вул. Козацька, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кулікова Ірина 380660810021 uzhkgb_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
625 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 15:48 - 07.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 15:48 - 10.08.2026 00:00
Аукціон:
з 10.08.2026 12:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴625 000.00 Послуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіальної громади