-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіальної громади
Оголошено тендер
750 000.00
UAH
Номер:
a9b1c0e4e0394754995610fc6949029c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-008484-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682313
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, Лозова, вул. Козацька, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682313
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, Лозова, вул. Козацька, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіальної громади
Примітки:
Зміни до річного плану
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулиць
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.07.2026 15:15
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
https://lozovagromada.gov.ua/news/loshennya-pro-namiri-upravlinnya-zhitlovo-komunalnogo-gospodarstva-ta-budivnitstva-lozivskoi-miskoi-radi-zaklyuchiti-dogovir-na-nadannya-poslugi-z-utrimannya-dorig-ta-gromadskih-mists-na-teritorii-lozivskoi-miskoi-teritorialnoi-gromadi-2026-07-30
-
Дата публікації:
31.07.2026 15:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛозова
Сума750 000.00 UAH