• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015-021:2015-33690000-3 – Лікарські засоби різні (Набір для екстракції ДНК з харчових продуктів та кормів; Набір для кількісного аналізу Round-up Ready соя)

Завершена

59 250.00 UAH без ПДВ
Номер: 3705575864ee4993b83e53bd5edba185
Внутрішній номер закупівлі: 29965815
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-007849-a   
Замовник: ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Контактна особа: Оксана Кульчицька +380977494835 oksana.kulchytska111@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 59 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 15:46 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 15:46 - 08.08.2026 00:00
Аукціон: з 10.08.2026 13:02
Період кваліфікації: 08.08.2026 00:00 - 11.08.2026 10:04
Період завантаження договору: 17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴59 250.00 ДК 021:2015-021:2015-33690000-3 – Лікарські засоби різні (Набір для екстракції ДНК з харчових продуктів та кормів; Набір для кількісного аналізу Round-up Ready соя)