-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-021:2015-33690000-3 – Лікарські засоби різні (Набір для екстракції ДНК з харчових продуктів та кормів; Набір для кількісного аналізу Round-up Ready соя)
Оголошено тендер
71 100.00
UAH
Номер:
29976aa6b814450a869de5f86bad617d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-008734-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Сторожинецька, буд.113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430093
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Сторожинецька, буд.113
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
71 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-021:2015-33690000-3 – Лікарські засоби різні (Набір для екстракції ДНК з харчових продуктів та кормів; Набір для кількісного аналізу Round-up Ready соя)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.07.2026 15:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Набір для екстракції ДНК з харчових продуктів та кормів
Кількість
1 пачка
Період постачання
(не задано)
Набір для кількісного аналізу Round-up Ready соя
Кількість
1 пачка
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума71 100.00 UAH