• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Модернізація дитячого майданчика на вул. Науковій,58 у м. Львові (Капітальний ремонт)

Торги не відбулися

1 177 204.00 UAH без ПДВ
Номер: 482dddb5e3a54f37a27fd6432f40ff06
Внутрішній номер закупівлі: 29965556
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-007584-a   
Замовник: Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
Контактна особа: Богач Ольга 80322371065 olya_fra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 177 204.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 15:38 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 15:38 - 20.08.2026 00:00
Аукціон: з 20.08.2026 13:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 177 204.00 Модернізація дитячого майданчика на вул. Науковій,58 у м. Львові (Капітальний ремонт)