-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Модернізація дитячого майданчика на вул. Науковій,58 у м. Львові (Капітальний ремонт)
Оголошено тендер
1 412 644.80
UAH
Номер:
f5de19e391794e8194ac6cbe3ec8cb7c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-008744-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056121
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Генерала Т.Чупринки, будинок 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056121
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Генерала Т.Чупринки, будинок 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 412 644.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Модернізація дитячого майданчика на вул. Науковій,58 у м. Львові (Капітальний ремонт)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.07.2026 15:27
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Обладнання дитячого майданчика тривалий час перебуває в експлуатації, внаслідок чого технічний стан не відповідає сучасним вимогам безпеки і потребує повної заміни.
-
Дата публікації:
31.07.2026 15:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6091 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяФранківський
Сума1 412 644.80 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-171125-D13E1178
Назва проєкту:
Модернізація дитячих майданчиків на території Франківського району міста Львова
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-171125-D13E1178