-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
НАБІР КАЛІБРАТОРІВ HbA1c ЛІОФІЛІЗОВАНИЙ 1x2 мл - 4x0,5 мл, НК 024:2023 53315 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), калібратор, НК 031:2024 W0101050101 — Медичні вироби визначення вуглеводного обміну (діагностика in vitro); ХОЛЕСТЕРИН (МОНО) РІДКИЙ РЕАГЕНТ Р1 4x100 мл КАЛІБРАТОР 8 мл, НК 024:2023 53205 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), реагент , НК 031:2024 W0101050201 Медичні вироби визначення ліпідного обміну (діагностика in vitro); ПРЯМИЙ HbA1c Р1 2x25 мл Р2 1x10 мл Р3 1x120 мл лізуючий, НК 024:2023 53316 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 031:2024 W01010214 Глікозильований/глікований гемоглобін (КХ); НАТРІЙ РІДКИЙ РЕАГЕНТ Р1 1x50 мл Р2 1x25 мл, НК 024:2023 53648 Натрій IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 031:2024 W0101050301 Медичні вироби для визначення натрію (діагностика in vitro); КАЛІБРАТОР ЛПВЩ/ЛПНЩ ЛІОФІЛІЗОВАНИЙ 1x1 мл, НК 024:2023 44696 Калібратор для визначення холестерину ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ), IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024 W0101050202 Медичні вироби для визначення холестерину ліпопротеїнів високої густини (ЛПВЩ); НОРМАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ МОНЛАБТЕСТ Клі. Хім. Людина 4х5 мл, НК 024:2023 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024 W0102152099 Контрольні матеріали-Імунохімія-Інше; ПАТОЛОГІЧНИЙ КОНТРОЛЬ МОНЛАБТЕСТ Клі. Хім. Людина 4x5 мл, НК 024:2023 30213 Множинні ферменти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024 W0102152099 Контрольні матеріали-Імунохімія-Інше. Код за ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви).
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-007387-a
Строк (термін) поставки Товару не пізніше 5 робочих днів з моменту отримання заявки Замовника. Відповідний строк може бути змінений за погодженням сторін. Поставка Товару здійснюється партіями згідно кількості, зазначеної Замовником у заявці, але в будь-якому разі до 31.12.2026 р. та до повного виконання сторонами договірних зобов’язань. Місце поставки Товару – вул. Успенська, 2, м. Ніжин. Чернігівська обл. Поставка товару здійснюється транспортом Постачальника до місця поставки товару. Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.
Завершена
396 646.75
UAH без ПДВ
Номер:
320d047f9c484cdb93d9b59b261776b0
Внутрішній номер закупівлі:
29965372
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-007387-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38860563
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул.Успенська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Гринь +380463171419 gryn.nizhincpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
396 646.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 15:25 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 15:25 - 18.08.2026 12:00
Аукціон:
з 19.08.2026 13:38
Період кваліфікації:
18.08.2026 12:00 - 19.08.2026 15:44
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴396 646.75 НАБІР КАЛІБРАТОРІВ HbA1c ЛІОФІЛІЗОВАНИЙ 1x2 мл - 4x0,5 мл, НК 024:2023 53315 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), калібратор, НК 031:2024 W0101050101 — Медичні вироби визначення вуглеводного обміну (діагностика in vitro); ХОЛЕСТЕРИН (МОНО) РІДКИЙ РЕАГЕНТ Р1 4x100 мл КАЛІБРАТОР 8 мл, НК 024:2023 53205 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), реагент , НК 031:2024 W0101050201 Медичні вироби визначення ліпідного обміну (діагностика in vitro); ПРЯМИЙ HbA1c Р1 2x25 мл Р2 1x10 мл Р3 1x120 мл лізуючий, НК 024:2023 53316 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 031:2024 W01010214 Глікозильований/глікований гемоглобін (КХ); НАТРІЙ РІДКИЙ РЕАГЕНТ Р1 1x50 мл Р2 1x25 мл, НК 024:2023 53648 Натрій IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 031:2024 W0101050301 Медичні вироби для визначення натрію (діагностика in vitro); КАЛІБРАТОР ЛПВЩ/ЛПНЩ ЛІОФІЛІЗОВАНИЙ 1x1 мл, НК 024:2023 44696 Калібратор для визначення холестерину ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ), IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024 W0101050202 Медичні вироби для визначення холестерину ліпопротеїнів високої густини (ЛПВЩ); НОРМАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ МОНЛАБТЕСТ Клі. Хім. Людина 4х5 мл, НК 024:2023 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024 W0102152099 Контрольні матеріали-Імунохімія-Інше; ПАТОЛОГІЧНИЙ КОНТРОЛЬ МОНЛАБТЕСТ Клі. Хім. Людина 4x5 мл, НК 024:2023 30213 Множинні ферменти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024 W0102152099 Контрольні матеріали-Імунохімія-Інше. Код за ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви).