• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

НАБІР КАЛІБРАТОРІВ HbA1c ЛІОФІЛІЗОВАНИЙ 1x2 мл - 4x0,5 мл, НК 024:2023 53315 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), калібратор, НК 031:2024 W0101050101 — Медичні вироби визначення вуглеводного обміну (діагностика in vitro); ХОЛЕСТЕРИН (МОНО) РІДКИЙ РЕАГЕНТ Р1 4x100 мл КАЛІБРАТОР 8 мл, НК 024:2023 53205 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), реагент , НК 031:2024 W0101050201 Медичні вироби визначення ліпідного обміну (діагностика in vitro); ПРЯМИЙ HbA1c Р1 2x25 мл Р2 1x10 мл Р3 1x120 мл лізуючий, НК 024:2023 53316 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 031:2024 W01010214 Глікозильований/глікований гемоглобін (КХ); НАТРІЙ РІДКИЙ РЕАГЕНТ Р1 1x50 мл Р2 1x25 мл, НК 024:2023 53648 Натрій IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 031:2024 W0101050301 Медичні вироби для визначення натрію (діагностика in vitro); КАЛІБРАТОР ЛПВЩ/ЛПНЩ ЛІОФІЛІЗОВАНИЙ 1x1 мл, НК 024:2023 44696 Калібратор для визначення холестерину ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ), IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024 W0101050202 Медичні вироби для визначення холестерину ліпопротеїнів високої густини (ЛПВЩ); НОРМАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ МОНЛАБТЕСТ Клі. Хім. Людина 4х5 мл, НК 024:2023 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024 W0102152099 Контрольні матеріали-Імунохімія-Інше; ПАТОЛОГІЧНИЙ КОНТРОЛЬ МОНЛАБТЕСТ Клі. Хім. Людина 4x5 мл, НК 024:2023 30213 Множинні ферменти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024 W0102152099 Контрольні матеріали-Імунохімія-Інше. Код за ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви).

Оголошено тендер

424 412.02 UAH
Номер: 66cfb9ffb6644b4c8a0adbcaad7c4fbe
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-004015-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 424 412.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: НАБІР КАЛІБРАТОРІВ HbA1c ЛІОФІЛІЗОВАНИЙ 1x2 мл - 4x0,5 мл, НК 024:2023 53315 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), калібратор, НК 031:2024 W0101050101 — Медичні вироби визначення вуглеводного обміну (діагностика in vitro); ХОЛЕСТЕРИН (МОНО) РІДКИЙ РЕАГЕНТ Р1 4x100 мл КАЛІБРАТОР 8 мл, НК 024:2023 53205 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), реагент , НК 031:2024 W0101050201 Медичні вироби визначення ліпідного обміну (діагностика in vitro); ПРЯМИЙ HbA1c Р1 2x25 мл Р2 1x10 мл Р3 1x120 мл лізуючий, НК 024:2023 53316 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 031:2024 W01010214 Глікозильований/глікований гемоглобін (КХ); НАТРІЙ РІДКИЙ РЕАГЕНТ Р1 1x50 мл Р2 1x25 мл, НК 024:2023 53648 Натрій IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 031:2024 W0101050301 Медичні вироби для визначення натрію (діагностика in vitro); КАЛІБРАТОР ЛПВЩ/ЛПНЩ ЛІОФІЛІЗОВАНИЙ 1x1 мл, НК 024:2023 44696 Калібратор для визначення холестерину ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ), IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024 W0101050202 Медичні вироби для визначення холестерину ліпопротеїнів високої густини (ЛПВЩ); НОРМАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ МОНЛАБТЕСТ Клі. Хім. Людина 4х5 мл, НК 024:2023 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024 W0102152099 Контрольні матеріали-Імунохімія-Інше; ПАТОЛОГІЧНИЙ КОНТРОЛЬ МОНЛАБТЕСТ Клі. Хім. Людина 4x5 мл, НК 024:2023 30213 Множинні ферменти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024 W0102152099 Контрольні матеріали-Імунохімія-Інше. Код за ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування: 31.07.2026 11:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума424 412.02 UAH