-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт проїздів та тротуарів за адресою: вул. Жовтнева, 3 в с. Калинівка Броварського району Київської області. Коригування
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-007168-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 10 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 10 днів назад
6 399 158.00
UAH без ПДВ
Номер:
2469bb34f89b4f54b0699e02fa73f360
Внутрішній номер закупівлі:
29965151
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-007168-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43459903
-
Адреса:
07443, Україна, Київська область, Броварський район, селище Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Мельниченко +380673183439 kalynivskaotg_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 399 158.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 15:16 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 15:16 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 15:19
Період кваліфікації:
20.08.2026 00:00 - 26.08.2026 09:35
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 399 158.00 Капітальний ремонт проїздів та тротуарів за адресою: вул. Жовтнева, 3 в с. Калинівка Броварського району Київської області. Коригування