-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт проїздів та тротуарів за адресою: вул. Жовтнева, 3 в с. Калинівка Броварського району Київської області. Коригування
Оголошено тендер
7 678 989.60
UAH
Номер:
39b02c6942bc4d71b9db3efa0a4673cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-008287-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43459903
-
Адреса:
07443, Україна, Київська область, Броварський район, селище Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43459903
-
Адреса:
07443, Україна, Київська область, Броварський район, селище Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
7 678 989.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт проїздів та тротуарів за адресою: вул. Жовтнева, 3 в с. Калинівка Броварського району Київської області. Коригування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.07.2026 15:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКалинівська
Сума7 678 989.60 UAH