-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для їдалень та харчоблоків
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-005946-a
Обладнання для їдалень та харчоблоків (пароконвектомати)
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 19 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 19 днів назад
520 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bea95e060354414dbcbd94588f41b8c0
Внутрішній номер закупівлі:
29963953
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-005946-a
Замовник:
Батівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
22093410
-
Адреса:
90212, Україна, Закарпатська область, смт. Батьово, вул. Кошута, 128
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Батівська селищна рада Тараненко Дмитро Олександрович +380314149355 batyu.kozseghaza@gmail.com https://batyovo-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
520 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 14:23 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 14:23 - 11.08.2026 00:00
Аукціон:
з 11.08.2026 12:06
Період кваліфікації:
11.08.2026 00:00 - 12.08.2026 17:33
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴520 000.00 Обладнання для їдалень та харчоблоків