-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для їдалень та харчоблоків
Оголошено тендер
520 000.00
UAH
Номер:
7f259ceaee704116a4c7f1d448555ed6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-006647-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Батівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
22093410
-
Адреса:
90212, Україна, Закарпатська область, смт. Батьово, вул. Кошута, 128
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Батівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
22093410
-
Адреса:
90212, Україна, Закарпатська область, смт. Батьово, вул. Кошута, 128
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
520 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для їдалень та харчоблоків
Примітки:
Обладнання для їдалень та харчоблоків (пароконвектомати)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.07.2026 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:3230 - Видатки, пов’язані з наданням підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану
Адміністративно-територіальна класифікаціяБатьово
Сума520 000.00 UAH