-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Монітор
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-005912-a
Торги не відбулися
8 833.33
UAH без ПДВ
Номер:
82dc2a3c8a264fc8b9af1b1e64db5b00
Внутрішній номер закупівлі:
29963914
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-005912-a
Замовник:
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44165850
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Лазаряна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Троценко Ольга 380979819968 trotsenko.olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 14:24 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 14:24 - 08.08.2026 00:00
Аукціон:
з 10.08.2026 11:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 833.33 Монітор