• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Монітор

Оголошено тендер

10 600.00 UAH
Номер: f8448964d53049e79c9c99c7012f3d1f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-007022-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
Замовник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
Очікувана вартість: 10 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Монітор
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.07.2026 14:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума10 600.00 UAH