-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільний бензин марки А-95 та дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-005824-a
Місцезнаходження замовника - Україна, 33010, Рівненська область, м. Рівне, вул.Кулика і Гудачека,12. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».Закупівля здійснюється згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Завершена
93 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
bb111b944a31436bb2319e034ec86e55
Внутрішній номер закупівлі:
29963828
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-005824-a
Замовник:
РІВНЕНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00703747
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Кулика і Гудачека, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна МИЧКА +380985258618 regionlab@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
93 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 14:23 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 14:23 - 08.08.2026 00:00
Аукціон:
з 10.08.2026 14:53
Період кваліфікації:
08.08.2026 00:00 - 11.08.2026 19:37
Період завантаження договору:
17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴93 333.33 Автомобільний бензин марки А-95 та дизельне паливо