• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автомобільний бензин марки А-95 та дизельне паливо

Оголошено тендер

112 000.00 UAH
Номер: bd2f22eca63b470d86dd6114c3255734
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-006848-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РІВНЕНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Замовник: РІВНЕНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Очікувана вартість: 112 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автомобільний бензин марки А-95 та дизельне паливо
Примітки: Місцезнаходження замовника - Україна, 33010, Рівненська область, м. Рівне, вул.Кулика і Гудачека,12. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».Закупівля здійснюється згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.07.2026 14:11

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 950 літр
Період постачання до 31.12.2026
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 350 літр
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДжерело фінансування закупівлі-кошти державного бюджету за рахунок спеціального фонду.
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума112 000.00 UAH