• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Скасування закупівлі

Світильники за ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 13 робочих днів
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 13 робочих днів

881 866.00 UAH без ПДВ
Номер: 593fc5a49d9a40bd82fca1880630daa3
Внутрішній номер закупівлі: 29963694
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-005691-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ОДЕСМІСЬКСВІТЛО"
Контактна особа: Усенко Віталій 380734734460 ogs411@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 881 866.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 14:15 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 14:15 - 12.08.2026 08:00
Аукціон: 13.08.2026 13:54 - 13.08.2026 14:17
Період кваліфікації: з 13.08.2026 14:17

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 8ef56c8cf0f9496a854a2986dcfbedc1
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Порядок денний: 1. Про прийняття рішення про відміну процедури закупівлі Світильники за ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (далі – Закупівля) на підставі підпункту 2 пункту 47 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості). 2. Про зазначення в електронній системі закупівель підстави для відміни процедури щодо Закупівлі. Ідентифікатор закупівлі - UA-2026-07-31-005691-a Під час розгляду першого питання порядку денного: Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: 1. Відповідно до документів, що вимагає Замовник, а саме в розділі «Супроводжуючі документи (учасник надає їх у складі тендерної пропозиції)» Додатку 1 Розділ 4 Замовником вимагається «Фотометричні дані у вигляді .ies файлу на пропонований світильник». За підсумком розгляду Учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ВЕСТДЕВЕЛОПМЕНТ" і наданого даним учасником фотометричних даних встановлено, що даний світильник не забезпечує рівномірність освітлення та яскравості на проїжджій частині дороги вул. Краснова та не задовольняє вимоги ДБН В.2.5-28:2018 через те, що Замовником в Тендерній документацій, а саме в Технічній частині не було передбачено об’єкт та характеристики об’єкта, де плануються до встановлення дані світильники. (висновки по електротехнічному розрахунку додаються до даного протоколу) 2. Відповідно до п.5.1. ТД щодо «забезпечення виконання договору закупівлі» встановлено наступне: «…Забезпечення виконання договору надається Учасником-переможцем не пізніше дати укладення договору про закупівлю та має термін дії на весь строк дії договору». Відповідно до п.16.3 Додатку 3 до ТД (Проєкт Договору) встановлено наступне: «Строк дії забезпечення виконання Договору дорівнює строку поставки товару Постачальником, передбаченим Договором (у тому числі у разі продовження строку дії Договору).» Вищезазначені формулювання суперечать між собою через те, що документація встановлює різний строк забезпечення виконання договору. 3. Відповідно до п.4.1. Додатку 3 до ТД (Проєкт договору) вказано, що «Постачальник власними силами, засобами та за власний рахунок відповідно до умов даного Договору зобов’язується здійснити поставку Товару протягом строку дії даного Договору, але в жодному разі не пізніше 3 календарних днів з моменту отримання від Замовника офіційного листа-заявки щодо поставки відповідної партії Товару». В той же час в п.4.4. Додатку 3 до ТД (Проєкт договору) встановлено, що «Постачальник (уповноважена особа Постачальника) повідомляє Замовника (уповноважену особу Замовника) у письмовому вигляді засобами електронного зв’язку (e-mail, чи за месенджером телефонного номеру) не менше ніж за 3 робочі дні про дату та орієнтовний час поставки Товару». Вищезазначені формулювання суперечать між собою через те, що строк повідомлення про Поставку може бути більший, ніж термін отримання товару від заявки. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити. Відповідно підпункту 2 пункту 47 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень; Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні. Під час розгляду другого питання порядку денного: Згідно з пунктом 47 Особливостей у разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення. Таким чином, необхідно зазначити в електронній системі закупівель підстави для відміни Закупівлі. ВИРІШИЛА: 1. Відмінити Закупівлю на підставі підпункту 2 пункту 47 Особливостей. 2. Зазначити в електронній системі закупівель підстави для відміни Закупівлі.
Період оскарження: 31.08.2026 09:09 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування: 31.08.2026 09:09
Статус:
Період оскарження
  • Лот №1 ₴881 866.00 Світильники за ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура