• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Світильники за ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура

Оголошено тендер

1 058 239.20 UAH
Номер: 8e92f9815747453795fe2e6218df2022
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-006810-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ОДЕСМІСЬКСВІТЛО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ОДЕСМІСЬКСВІТЛО"
Очікувана вартість: 1 058 239.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Світильники за ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.07.2026 14:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума1 058 239.20 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-310326-FD53C3E4
Назва проєкту: Світильники
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-310326-FD53C3E4