-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Світильники за ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-005435-a
Торги відмінено
881 866.00
UAH без ПДВ
Номер:
5087d5d21edc440db1c70c5374b4bba5
Внутрішній номер закупівлі:
29963435
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-005435-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ОДЕСМІСЬКСВІТЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03350568
-
Адреса:
65091, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Середня,37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Усенко Віталій 380734734460 ogs411@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
881 866.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 14:02 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 14:02 - 08.08.2026 12:00
Аукціон:
з 10.08.2026 14:11
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a0fbb2dc318b49bcaa5d261facacb432
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
1. Скасування закупівлі Світильники за ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (UA-2026-07-31-005435-a) у зв’язку з неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень:
-не вказаний детальний код класифікатора; (пункт 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого Наказом Мінекономіки № 1082 від 11.06.2020)
Період оскарження:
31.07.2026 14:07 - 11.08.2026 00:00
Дата опублікування:
31.07.2026 14:07
Дата виконання:
11.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴881 866.00 Світильники за ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура