-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світильники за ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Оголошено тендер
1 058 239.20
UAH
Номер:
d6d1a7c6a5134ddfb91dd944884e8874
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-002300-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ОДЕСМІСЬКСВІТЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03350568
-
Адреса:
65091, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Середня,37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ОДЕСМІСЬКСВІТЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03350568
-
Адреса:
65091, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Середня,37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 058 239.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Світильники за ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.07.2026 10:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума1 058 239.20 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-310326-FD53C3E4
Назва проєкту:
Світильники
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-310326-FD53C3E4