-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ресори для тролейбусів ПМЗ Т-2
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-005398-a
Завершена
245 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
0eff5dfd13844a1eba98dbc3889b9f1e
Внутрішній номер закупівлі:
29963412
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-005398-a
Замовник:
ЧЕРНІГІВСЬКЕ ТРОЛЕЙБУСНЕ УПРАВЛІННЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328681
-
Адреса:
14035, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул.ШЕВЧЕНКА, 50 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ольга . +380730037318 zakupki.chtu@chernigiv-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
245 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 13:54 - 07.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 13:54 - 10.08.2026 08:00
Аукціон:
з 11.08.2026 15:33
Період кваліфікації:
10.08.2026 08:00 - 11.08.2026 15:08
Період завантаження договору:
17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴245 000.00 Ресори для тролейбусів ПМЗ Т-2