-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ресори для тролейбусів ПМЗ Т-2 (код заЕЗС ДК 021:2015 34320000-6 — Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)
Оголошено тендер
294 000.00
UAH
Номер:
6d683618938d4643962fef99d2db7ca6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-006334-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧЕРНІГІВСЬКЕ ТРОЛЕЙБУСНЕ УПРАВЛІННЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328681
-
Адреса:
14035, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул.ШЕВЧЕНКА, 50 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ЧЕРНІГІВСЬКЕ ТРОЛЕЙБУСНЕ УПРАВЛІННЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328681
-
Адреса:
14035, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул.ШЕВЧЕНКА, 50 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
294 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ресори для тролейбусів ПМЗ Т-2 (код заЕЗС ДК 021:2015 34320000-6 — Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Дата опублікування:
31.07.2026 13:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума294 000.00 UAH