• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо (налив), Дизельне паливо (талони), Бензин А – 92 (талони)

Завершена

4 415 420.00 UAH без ПДВ
Номер: 359a42ce33eb46f48f8ea06766c55918
Внутрішній номер закупівлі: 29962937
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-004933-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Яна Гомон +380574731414 zmiev.service@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 415 420.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 13:25 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 13:25 - 08.08.2026 00:00
Аукціон: з 10.08.2026 12:03
Період кваліфікації: 08.08.2026 00:00 - 12.08.2026 15:24
Період завантаження договору: 18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 415 420.00 Дизельне паливо (налив), Дизельне паливо (талони), Бензин А – 92 (талони)