-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (налив), Дизельне паливо (талони), Бензин А – 92 (талони)
Оголошено тендер
5 298 504.00
UAH
Номер:
9e01f9a6f0dc4f9a9a23d1a63363800c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-005460-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37083454
-
Адреса:
63404, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, місто Зміїв, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37083454
-
Адреса:
63404, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, місто Зміїв, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 298 504.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо (налив), Дизельне паливо (талони), Бензин А – 92 (талони)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.07.2026 12:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРішення ХСІІ сесії Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області VIII скликання № 5122- ХСІІ-VIII від 25.12.2025 р.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗміїв
Сума5 298 504.00 UAH