-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Повітряні фільтри F5 (M5), F7, F9, G4)
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-004383-a
Завершена
89 802.67
UAH без ПДВ
Номер:
6267846f207540baa9bb8d96076a9c4d
Внутрішній номер закупівлі:
29962397
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-004383-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Едуард Оскольський +380506421030 eduard.oskolskyy@unci.org.ua https://unci.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
89 802.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 12:44 - 06.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 12:44 - 09.08.2026 10:00
Аукціон:
з 10.08.2026 13:08
Період кваліфікації:
09.08.2026 10:00 - 11.08.2026 12:31
Період завантаження договору:
17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴89 802.67 Повітряні фільтри F5 (M5), F7, F9, G4