-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Повітряні фільтри F5 (M5), F7, F9, G4)
Оголошено тендер
107 763.20
UAH
Номер:
7410037bf4bf484c89f819477e872dd5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-002647-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
107 763.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Повітряні фільтри F5 (M5), F7, F9, G4)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.07.2026 10:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фільтр ФВК 500*250 (360, 5К, F5)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 655*385 (450, 7К, F5)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 395*195 (450, 4К, F5)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 287*574 (600, 3К, F5)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 435*574 (600, 4К, F5)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 592*592 (600, 6К, F5)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 592*287 (600, 6К, F5)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 610*390 (600, 6К, F7)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр 610*390 (500,7к, F7)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 588*288 (500, 6К, F7)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 588*488 (500, 6К, F7)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 588*588 (500, 6К, F7)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 288*588 (500, 3К, F7)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 592*592 (600, 6К, F7)
Кількість
41 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 592*287 (600, 6К, F7)
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 287*287 (600, 6К, F7)
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 610*390 (600, 6К, F9)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр 610*390 (600,8к, F9)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 655*385 (450, 7К, F9)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 395*195 (450, 4К, F9)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 287*574 (600, 3К, F9)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 435*574 (600, 4К, F9)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 592*592 (600, 6К, F9)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 588*288 (550, 6К, F9)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 588*488 (550, 6К, F9)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 588*588 (550, 6К, F9)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 288*588 (550, 3К, F9)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 592*287 (600, 6К, F9)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 592*592 (300, 6К, F9)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 600*350 (250, 6К, G4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 500*300 (250, 5К, G4)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 200*200 (250, 2К, G4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВП 220*200 (5, G4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВП-Г 610*390 (48, G4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 610*390 (360, 6К, G4)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВП-Г 515*245 (45, G4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр 610*390 (48, G4)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВП-Г 655*385 (48, G4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Вставка фільтруюча 210*1200 (G4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВП-Г 287*574 (48, G4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВП-Г 435*574 (48, G4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВП-Г 396*298 (24, G4)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВП-Г 592*592 (48, G4)
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 588*288 (350, 6К, G4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 588*488 (350, 6К, G4)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВП-Г 495*245 (145, G4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 592*592 (360, 6К, G4)
Кількість
40 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 592*287 (360, 6К, G4)
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 287*287 (360, 3К, G4)
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 592*287 (300, 6К, G4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВК 287*287 (300, 3К, G4)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВП-Г 492*592 (48, G4)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВП 430*425 (5, G4)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВП-Г 592*592 (98, M5)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтр ФВП-Г 592*592 (48, M5)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума107 763.20 UAH