-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Заньковецької, 86 згідно коду ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-001685-a
Торги не відбулися
488 186.67
UAH без ПДВ
Номер:
c1a5f74defa94931812f18cf3643648f
Внутрішній номер закупівлі:
29959708
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-001685-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108604
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Винниченка, будинок 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мельничук Марія Петрівна 380332742488 zakupivli@vl.police.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
488 186.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 10:27 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 10:27 - 08.08.2026 00:00
Аукціон:
з 10.08.2026 11:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴488 186.67 Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Заньковецької, 86 згідно коду ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи