• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Заньковецької, 86 згідно коду ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

Оголошено тендер

585 824.00 UAH
Номер: b7c310d2baf74998a378cbf242005b65
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-001851-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції у Волинській області
Замовник: Головне управління Національної поліції у Волинській області
Очікувана вартість: 585 824.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за адресою: м.Луцьк, вул.Заньковецької, 86 згідно коду ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.07.2026 10:11

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт покрівлі та дощової системи будівлі адміністративно побутового корпусу за адресою: м. Луцьк, вул. Заньковецької, 86
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума585 824.00 UAH