-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мікрофони (ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці)
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-001599-a
Торги не відбулися
42 448.33
UAH без ПДВ
Номер:
9aa47df6ffa54c818ff0157660b25222
Внутрішній номер закупівлі:
29959619
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-001599-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Леся Примаченко +380443654087 l.prymachenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
42 448.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 10:18 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 10:18 - 08.08.2026 00:00
Аукціон:
з 10.08.2026 13:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴42 448.33 Мікрофони