• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мікрофони (ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці)

Оголошено тендер

50 938.00 UAH
Номер: 62c899925a4340a0bf4ea6b65f41280c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-001878-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Очікувана вартість: 50 938.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мікрофони (ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.07.2026 10:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума50 938.00 UAH