-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту системи відеоспостереження в с.Сербка Курісівсьської сільської ради Березівського району Одеської області.
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-010049-a
Торги відмінено
408 635.89
UAH без ПДВ
Номер:
531e7705e5f74c8186b7b96f7978b942
Внутрішній номер закупівлі:
29956818
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-010049-a
Замовник:
КУРІСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379692
-
Адреса:
67512, Україна, Одеська область, с. Курісове, ВУЛИЦЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Вишневський +380978438122 zakupivli.oms@gmail.com https://kurisovska.gr.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
408 635.89 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 16:59 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 16:59 - 07.08.2026 16:51
Аукціон:
10.08.2026 15:58 - 10.08.2026 16:21
Період кваліфікації:
з 10.08.2026 16:21
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
cdc9ba12bada45efbcedd9310f585014
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення процедури закупівлі послуг з поточного ремонту системи відеоспостереження Замовником було виявлено технічну помилку, допущену на етапі планування та оголошення закупівлі.
Відповідно до затвердженої проєктно-кошторисної документації загальна вартість робіт (послуг) за об’єктом становить 408 635,00 грн з урахуванням податку на додану вартість (ПДВ).
Водночас під час внесення інформації до річного плану закупівель та оголошення процедури закупівлі Замовником помилково було зазначено, що очікувана вартість закупівлі 408 635,00 грн визначена без ПДВ.
Таким чином, інформація щодо включення/невключення ПДВ до очікуваної вартості закупівлі, оприлюднена в електронній системі закупівель, не відповідає фактичному розрахунку очікуваної вартості та затвердженій проєктно-кошторисній документації.
Зазначена невідповідність безпосередньо впливає на умови формування ціни тендерної пропозиції учасниками, порівняння тендерних пропозицій та подальше визначення ціни договору про закупівлю.
На поточному етапі проведення процедури закупівлі виправлення зазначеної помилки шляхом внесення змін до умов уже проведеної процедури без зміни істотних вихідних умов закупівлі та без ризику порушення принципів рівного ставлення до учасників і об’єктивного визначення переможця є неможливим.
З метою недопущення порушення законодавства у сфері публічних закупівель, забезпечення прозорості процедури та відповідності очікуваної вартості закупівлі затвердженій проєктно-кошторисній документації Замовником прийнято рішення про відміну відкритих торгів у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Після відміни процедури Замовником буде здійснено коригування інформації щодо очікуваної вартості та умов оподаткування і, за наявності потреби, проведено нову закупівлю відповідно до вимог чинного законодавства.
Період оскарження:
12.08.2026 09:46 - 23.08.2026 00:00
Дата опублікування:
12.08.2026 09:46
Дата виконання:
23.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴408 635.89 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання (Встановлення в с.Сербка Березівського району Одеської області камер відеоспостереження).