-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту системи відеоспостереження в с.Сербка Курісівсьської сільської ради Березівського району Одеської області.
Оголошено тендер
408 635.89
UAH
Номер:
1cf026524ac545989d9d5d306d22788c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-004549-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУРІСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379692
-
Адреса:
67512, Україна, Одеська область, с. Курісове, ВУЛИЦЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУРІСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379692
-
Адреса:
67512, Україна, Одеська область, с. Курісове, ВУЛИЦЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
408 635.89 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту системи відеоспостереження в с.Сербка Курісівсьської сільської ради Березівського району Одеської області.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.07.2026 11:30
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до рішення Курісівської сільської ради VIII скликання від 26 червня 2026 року № 1185-VIII
-
Дата публікації:
29.07.2026 12:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКурісове
Сума408 635.89 UAH